Honor

Punkty honoru można zdobyć jedynie atakując graczy. Są istotnym czynnikiem, ponieważ znacznie wpływają na ilość chwały zdobywanej z graczy i na eventach.
Maksymalny bonus to 100% chwały, jeśli mamy 3000 lub więcej honoru.

Spis treści:

Znalezienie celu do zdobycia honoru Zdobywanie punktów honoru Premia do chwały

Znalezienie celu do zdobycia honoru

Dla niskich poziomów

Na niskich poziomach atak na mało aktywnego gracza nie powinien zazwyczaj nieść znacznych konsekwencji. Poniższa metoda opiera się na otwartej agresji na innego gracza.
Wejdź w ranking graczy, a następnie posegreguj go według honoru. Wybierz zakładkę z przedziałami poziomów o jeden niższą niż twoja.

Teraz znajdź gracza z możliwie jak największą liczbą punktów honoru i sprawdź, czy jesteś w stanie je zabrać. Decyduj się na atak graczy, którzy nie mają sojuszu lub ich sojusz jest słaby i/lub nie ma opiekuna.

Dla wysokich poziomów

Na wojnie:

Wojna to okazja do najuczciwszego zdobycia honoru - w zagorzałej walce! Zdobywaj go z ataków na wrogów i broń swoich zamków aby go nie stracić. Musisz pamiętać, że każdy może odebrać ci twój honor, jeśli twoje zabezpieczenia obronne okażą się niewystarczające.


Zdobywanie punktów honoru

Po pierwsze, musisz wiedzieć, że honor zdobędziesz tylko z gracza, który ma go porównywalnie co ty lub więcej. Jeśli ty masz 2000 honoru, a wróg ma 200, nie dostaniesz za niego pkt. honoru.
Drugim czynnikiem jest poziom gracza, np. będąc na 70 poziomie stracisz honor za atak na znacznie niższy poziom (poniżej 45). Nie działa to na odwrót, atak kontem z niskim poziomem jest w stanie odebrać honor graczowi z wysokim poziomem.


Premia do chwały

Honor zapewnia premię do chwały, dlatego aby latwiej robić dobre wyniki w obcych/krukach, warto mieć co najmniej 2000 honoru.
Maksymalny bonus to 100% zapewniany przy 3000 honoru.