Szybka zamiana

Spis treści:

Na czym polega? Zasady edycji Wersja bez płacenia Wersja z płaceniem

Na czym polega? Zasady edycji

Zewnętrzne krainy w edycji Szybka wymiana polegają na zajęciu pozycji przeciwnika w rankingu. Twoje początkowe miejsce jest zależne od momentu dołączenia.

W tej wersji zewnętrznych krain możesz zająć miejsce w rankingu dziennym przeciwnika, jeśli jest wyższe od twojego. Po zwycięskim ataku na jego zamek zajmiesz jego pozycję, a on spadnie do twojej.
Dla przykładu: Jeśli jesteś 6000, a wróg 2500 i wygrasz walkę, to uzyskasz miejsce 2500, a pokonany gracz spadnie na 6000 pozycję w rankingu dziennym.


Wersja bez płacenia

W tym wydarzeniu można bez większego problemu zająć punktowaną pozycję bez płacenia. Pamiętaj, że nie będziesz mieć wystarczająco monet, aby bronić ataki. Nie broń swojego zamku.

Ok. godziny 23:30 należy zalogować się i zwerbować w koszarach 32 najtańsze jednostki. Najlepiej sprawdzą się włócznicy lub piechurzy z maczugą, ponieważ ich prędkość przemieszczania jest bardzo wysoka.
Teraz należy wejść w ranking dzienny i wyszukać gracza na pozycji powyżej 9000, który ma 11 lub 12 poziom i małą ilość punktów mocy (najlepiej poniżej 500).
Taki gracz prawdopodobnie nie broni zamku, podobnie jak ty.

Dla pewności możesz wyszukać 2 lub 3 cele i wysłać ataki na wszystkie z nich.
Aby jednak móc wysyłać więcej ataków i postarać się o nieco wyższy ranking, będziesz zmuszony do zdobywania większej ilości monet. Warto spróbować:

Gdy o godzinie przeliczenia, 00:30 będziesz na pozycji 9000 lub wyżej, otrzymasz solidną ilość punktów do klasyfikacji ogólnej.
Jeśli kolejnego dnia twój zamek został zaatakowany, musisz powtórzyć omawiany proces zdobywania pozycji.


Wersja z płaceniem

Możesz przyjąć tę samą strategię, jak podczas rozgrywki bez płacenia. Różnica będzie taka, że będziesz mógł bronić się przed atakami i walczyć z silniejszymi wrogami, co pozwoli na zajęcie wyższych pozycji.

Inną opcją jest również próba wejścia na wydarzenie jak najwcześniej (pamiętaj, twoja początkowa pozycja jest zależna od kolejności dołączenia do zewnętrznych krain).
Jeśli będziesz szybki i uda ci się zająć satysfakcjonujące miejsce, będziesz mógł wypełnić zamek obrońcami z ofert specjalnych i bronić pozycji aż do końca.

Uwaga! Obejmując taką taktykę będzie prawie konieczne zakupienie rubinów przed pierwszą ofertą 200% (o 12:30) jeśli na twój zamek będą już zmierzać ataki.