Zewnętrzne Krainy

Poradniki o konkretnych rodzajach wydarzenia:

Łowcy dziedzictwa

Odrodzenie zmiennokształtnych

Mglisty zamek

Spis treści:

Opis wydarzenia Wstęp

Opis wydarzenia

Wydarzenie Zewnętrzne krainy (skrót: Zewn lub ZK/ZWK) jest dostępne dla graczy na 70 poziomie.
Łączy ono graczy z wszystkich serwerów i zaczyna się w co drugi czwartek. Trwa 7 dni i występuje na przemian z horyzontem.

To wydarzenie jest głównym źródłem żetonów budowy i ulepszania, dlatego jest bardzo ważne do rozwoju konta. Występuje 5 rodzajów Zewnętrznych krain, w tym jedno nieaktywne (Odrodzenie zmiennokształtnych).


Wstęp

Cel i nagrody

W każdej z edycji możesz zdobyć żetony budowy oraz ulepszenia, które są konieczne do dalszego rozwoju konta.

Pozycje powyżej 9000 zapewniają przyzwoitą ilość żetonów. Różnica w nagrodach pomiędzy 3000 a 9000 miejscem jest niewielka, a miejsca te można bez większych trudności zdobyć bez zakupu płatnych ofert (będzie to jednak wymagać poświęcenia większej ilości czasu).

Punktacja

Zrozumienie systemu punktacji w zewnętrznych krainach jest bardzo ważne. Występują dwa rankingi:

Klasyfikacja dzienna: Klasyfikacja, która zmienia się dynamicznie w oparciu o wynik gracza (np. spadnie, gdy straci dziedzictwo i uzyska wyższą rangę gdy zdobędzie dziedzictwo). O godzinie 00:30 czasu polskiego pozycja w klasyfikacji dziennej zostaje przeliczona na punkty, które trafiają do klasyfikacji ogólnej

Klasyfikacja ogólna: W tej klasyfikacji miejsce jest obliczane na podstawie punktów uzyskiwanych raz dziennie z klasyfikacji dziennej.
Pozycja w klasyfikacji ogólnej po ostatnim przeliczeniu punktów wskazuje jaka nagroda zostanie przyznana graczowi.

Wejście do wydarzenia

Na każde zewnętrzne krainy trzeba osobno wchodzić i wybierać zamek. Jeśli nie planujesz zakupów na wydarzeniu, najlepszym wyborem będzie darmowy zamek